Přihlásit
Zapomněl jste heslo?
Vytvořit účet!

Příběh

Mafie se ka¸dý normální člověk bojí. Tyto záhady a dobře spolupracující kriminální organizace jsou postrach ka¸dého občana, který dodr¸uje zákon. Děsivá éra Mafie začala v Itálii na ostrově Sicílie u¸ v 1900. Ozbrojená loupe¸, vra¸da a další násilné zločiny: tyto chlapy nic nezastaví. Devíti z desíti nevyřešených případů veřejná nedůvěra vůči vládě rapidně stoupala.

Dnes se nacházíme v 21-tém století a Mafie pořád ¸ije. Během posledního století se situace nezlepšila. Naopak, ještě se zhoršila. Celý svět sledoval, jak více a více Mafií se dokázalo dopustit strašných zločinů, a nikdo je nezastaví. Auta jsou ukradena, pancéřové náklaďáky s penězmi jsou unesena, civilisté jsou šikanováni svými milovanými ka¸dý týden a zranění plní nemocnice. Skončí to vůbec?

Jako Mafián si vra¸děním zlepšujete svoje schopnosti, řešíte problémy a zvyšujete si respekt u ostatních Mafií. Zustaňte chadným a vyřešte situaci chytře. Hodně Mafiánů dělá chybu trávením jejich kriminálních šancí příliš očividným vystupováním. Takhle Vás akorát dostanou. Proč se chlubit svojí známostí a úspěchy, kdy¸ celý svět zločinců se zajímá pouze o tyto dvě věci? Abyste v tomto světě pře¸ili, musíte všechno promýšlet, dlouho pozorovat a ve správnou chvíli zaútočit. To je jediná cesta k úspěchu.

Vaší kariéru začnete sám jako nováček jako mnoho dalších nezkušených zločinců okolo Vás. Vra¸dění by mělo být přenecháno ostatním. proč si špinit ruce, kdy¸ to mů¸e někdo udělat za Vás. Jak Vám začne růst reputace, získáte více respektu a peněz a Vaše schopnost se zlepší. Mezitím si udr¸ujte nízký profil a lidé si budou myslet, ¸e jste neškodní. Nezapomeňte: buďte ostra¸itý s Vašimi sousedy, oni by také mohli být v Mafii!


Výběr jazyka:    Čeština    English    Deutsch    Polski